top of page

Ukázky & Reference

Nina Makelberge 

“Barvy od Little Greene patří ke špičce interiérových nátěrů, mám velmi ráda jejich rozmanitou škálu barev a netypické odstíny. V Senses Studio si navíc můžete vyzvednout malé vzorečky či barvu namíchat přímo ve studiu. Nejvíc oceňuji, že Vám zde vždy ochotně poradí jak s výběrem tak s vyřízením objednávky.
 

Nina Makelberge - interiérová designérka a majitelka obchodu www.Medecine.cz

LG Tin 250ml.jpg

Kateřina Slabá - klientka  

“Barvy od Little Green, které má v nabídce designová společnost Senses Studio, doporučuji těm nejnáročnějším klientům, kteří chtějí mít vše dokonalé.. jsou k dostání v rozmanité barevné škále a pokud ani v té se nenajdete, majitelka Vám na přání barvu sama ochotně namíchá.. další předností barev této značky je neuvěřitelné krytí již po prvním nátěru.. o báječné roztíratelnosti nemluvě.. já osobně již jiné barvy do svého bytu ani domu nepustím..👍

 

CFD05EF7-C4F0-4652-9BEB-5775FC393F19_1_1

Ing. Miloslav Plášil 

Máme showroom luxusních koupelen a rozhodli jsme se vymalovat kuchyňku a její zázemí barvami Little Greene. U těchto barev oceňujeme výborné krytí, neprůhlednost a v kuchyňce i omyvatelnost. Senses Studio nám udělalo perfektní prezentaci a usnadnilo nám složitý výběr barev. Výhodou bylo i namíchání vybraných barev do balení, které bylo zapotřebí pro výmalbu. Dané prostory využíváme i k ukázce našim klientům, kteří někdy volí raději malbu před obklady. Senses Studio má svůj showroom 500 metrů od našeho, takže není problém zajít s naším zákazníkem vybrat možné barvy přímo k nim.

 

Ing.Miloslav Plášil - majitel studia luxusních koupelen www.luxusni-koupelny-praha.cz

250ml - 2018 - LR.jpg

Kateřina Jarošova - klientka

Pracuji v oboru estetiky a krásy, barvy a jejich nuance miluji. Při rekonstrukci salonu jsem měla tu čest seznámit se s barvami LG a vybírat si z nekonečné škály sytých barev a k nim perfektně sladěných tapet, které vždy korespondují s vybraným odstínem. Práce s nimi je radostí, krásně kryjí, nestékají a odstíny jsou nádherné. Ten správný jsem si jednoduše vybrala díky testrům, které jsou k dispozici a pomohly mi v rozhodování. Byla radost s barvami pracovat a v interiéru  splnily má očekávání.

https://www.kosmetika-aloha.cz

 

Ing. Laura Andresheva-Arginova

Chtěla jsem vám říct, ze LG barvy jsou opravdu vynikající, mají super krytí, pěkný sametový matný povrch, a hezké jemné odstíny, do kterých je opravdu složitý “trefit” z ncs nebo pane bože ralky 😁 

A i naši malíře byli s tím moc spokojeni, což je skoro nemožný 😜

 

Takže opravdu teď jen little green 😊

 

A stavím se brzy pro ten nový vzorník Stone!

Ing. Laura Andresheva-Arginova

http://renovahome.cz

Monika Fontaine - Designérka  

Jsem moc ráda ze světoznámé barvy Little Greene můžu i já konečně bez problémů objednat a použít ve svých návrzích. Barevná paleta je velmi rozmanitá a kvalitní co se nátěru týče. Co velmi oceňuji je skvělý servis který Senses Studio nabízí.

Už se moc těším na další spolupráci.

Monika Fontaine 

www.fontainedesign.cz

 

Pleat 280.jpg
Blue Collection.jpg

Zuzana Baker - interiérová designérka ZEDKA Design 

"Little Greene barvy jsou pro mne nedílnou součástí kvality a záruky do klientských projektů. Vysoká hloubka jejich barev, skvělé pokrytí při jednom nátěru a dlouhotrvající stálost odstínů se dokonale odráží nejen v interiéru samotném, ale v konečném důsledku i na nižší spotřebě barvy. Miluji jejich sofistikovanou a různorodou paletu barev s možností výběru několika finišů, takže jsem nadšená, že jsou teď Little Greene barvy na dosah přímo tady v Česku v Senses Studio, kde si mohu spolehnout na skvělý klientský servis."

bottom of page