Červená a ružová barvy

Výroba červené barvy je tradičně nákladná a tyto klasické odstíny barev v sobě vždy nesly atmosféru bohatství. Prohlédněte si naše červené a růžové barvy nebo se inspirujte v naší galerii.

Tlumená červená a růžová

Tlumené červené a růžové barvy vystihují soumračné barvy, které jsou tak oblíbené u mnoha návrhářů. Bledé i výrazné barvy z této sekce připomínají květiny a snadnou povahu měkkého nábytku. Pro přirozenou jemnou růžovou nebo sytě červenou zvolte Blush, kde červený okrový pigment nabízí nepříliš sladkou atmosféru pro projekt. Alternativou je Light Peachblossom, což jsou naše výrazné soumračné růžové s nádechem fialové.

Zářivě červená a růžová

Obliba silných červených vín je s námi v různé míře spojena již několik desetiletí. Sytě červené stěny vytvářejí v jídelnách a saloncích opulentní intimitu, zejména v kombinaci s tlumeným nebo soustředěným osvětlením. Vyzkoušejte divadelní červenou nebo pečenou třešňovou, které tomuto účelu vyhovují. Dynamičtější odstíny, jako jsou Mischief a Leather, si nechte do místností, kde se něco děje, například do kuchyně.

Světle červená a růžová

Při výběru světle růžové barvy buďte opatrní: klíčové je rozpoznat, které odstíny obsahují fialový prvek a které jsou červenooranžové. Přídavek fialové vede k lila a fialové, zatímco naopak červenookrová vede k méně sladkému tónu, který je častěji oblíbený v obývacích pokojích a chodbách. Vyzkoušejte růžovou Slip nebo Chemise jako světle růžové bez přílišné sladkosti.